Bendruomenė

Apie įmonę

Vilniaus Universiteto pumpurinė (angl. spin-off) bendrovė UAB „Femtika“ dirba femtosekundinių lazerių taikymo srityje siekdama tenkinti augančius technologijų ir įrangos poreikius, kurie įgalintų aukščiausios šiuo metu įmanomos erdvinės skyros trimačių funkcinių darinių gamybą. Bendrovė teikia rinkai vartotojų poreikius tenkinančias erdvinio nanofabrikavimo tyrimų paslaugas bei mikrometrinius funkcinius komponentus, pagamintus naudojant našias tiesioginio lazerinio rašymo technologijas. Kuriamomis technologijomis bendrovė prisideda prie šiuo metu pasaulyje sparčiai augančios adaptyviosios gamybos sektoriaus plėtros. Adaptyvios gamybos technologijos leidžia gaminti gaminius tiesiogiai pas klientą ir būtent tuo metu, kai jo reikia. Tokiu būdu mažinamas naudojamų medžiagų ir gamybos atliekų kiekis, logistikos kaštai, užtikrinama darnioji technologinė plėtra. UAB „Femtika“ mikrofabrikavimo sistemos leidžia gaminti reikalingus mikro/nano dydžių įrenginius tiesiogiai ten kur jie ir naudojami, taip taupydamos klientų laiką ir kaštus.

Daugiau informacijos: https://www.femtika.lt 

Apie įmonę

UAB „Aktyvus sektorius“ vysto mobilųjį socialinį tinklą ESKIMI, turintį virš 20 mln. vartotojų visame pasaulyje, mobilią apmokėjimo sistemą, leidžiančią pasiekti daugiau nei 300 mln. klientų Afrikos ir Azijos rinkose, ir mobilios reklamos “programmatic” platformą, pateikiančią mobilias reklamas daugiau nei 130 milijonų klientų Afrikos šalyse.

Daugiau informacijos: http://business.eskimi.com 

Apie įmonę

Oxipit, UAB plėtoja dirbtinio intelekto sprendimus. „Oxipit“ kuria medicininių vaizdų apdorojimo produktus ir padeda kitoms įmonėms taikyti giliojo mokymo technologijas ir dirbtinius neuroninius tinklus įvairiems uždaviniams, ypač susijusiems su vaizdine medžiaga, spręsti.

Daugiau informacijos: https://www.oxipit.ai/

Apie įmonę

Asociacija „Žinių ekonomikos forumas“ vienija verslo, mokslo bei pilietiškos visuomenės lyderius ir atlieka itin svarbų vaidmenį kuriant žiniomis ir kūrybingumu grįstą konkurencingą valstybę. Forumas yra atviras visoms idėjoms, kurios skatina prioritetinės Lietuvos srities – žinių ekonomikos – augimą, ir kviečia visuomenę kartu kurti modernesnę, šiuolaikinėmis technologijomis bei žiniomis grįstą šalies ateitį.

Daugiau informacijos: http://www.zef.lt

Apie įmonę

UAB „Monimoto“ kuria išmaniąją signalizaciją motociklams, automobiliams ir kitam brangiam turtui apsaugoti. 

Daugiau informacijos: https://monimoto.com

Apie įmonę

„Droplet Genomics“ vysto lašelių mikroskysčių technologijas mokslinių tyrimų bei medicininių taikymų tikslais. Įmonė kuria ir tiekia įrangą, reagentus bei duomenų analizės programinę įrangą. 

Daugiau informacijos: https://dropletgenomics.com

Apie įmonę

UAB „Inovatyvių procesų sprendimai“ – inžinerinė įmonė, veikianti naujųjų technologijų vystymo ir diegimo srityje. Šiuo metu įmonė rinkoje diegia unikalią sistemą dirbkblaivus.lt, skirtą srautinei ir reguliariai darbuotojų blaivumo bei darbo laiko patikrai, vykdomai automatizuotai, be papildomo kontrolės personalo.

Daugiau informacijos: http://dirbkblaivus.lt

Apie įmonę

UAB „CircleTEK solutions“ – inovatyvias paslaugas vystanti įmonė. Jos kuriami sprendimai apjungia daiktų interneto, debesų kompiuterijos, biometrijos ir išmaniosios inžinerijos „know-how“. Kuriami produktai yra skirti valstybės institucijų, verslo įmonių bei atskirų visuomenės segmentų poreikiams tenkinti. Pagrindinis įmonės kuriamas produktas – dirbkblaivus.lt

Apie įmonę

UAB „Aldrea“ kuria unikalią konstravimo sistemą „Totem“. „Totem“ siekia, kad kiekvienas galėtų lengvai sukonstruoti, suprogramuoti ir įgalinti veikti net ir sudėtingiausius robotikos modelius.

Daugiau informacijos: https://totemmaker.net  

Apie įmonę

„Sentiance“ – duomenų mokslo organizacija, savo veikloje naudojanti dirbtinio intelekto ir mašininio mokymosi technologijas. „Sentiance“ internet of things (IOT) jutiklių duomenis paverčia naudingomis įžvalgomis apie žmonių elgesį. Šios įžvalgos įmonėms leidžia prognozuoti savo klientų veiksmus bei suvokti jų elgseną.

Daugiau informacijos: www.sentiance.com

 
Apie įmonę

UAB „LiMAP“ valdo pažangiausias civilines matavimų technologijas pasaulyje. Įmonė veikloje naudoja unikalias ir išskirtines 3D duomenų valdymo programas. Inžineriniuose tyrinėjimuose ir matavimuose gali pasiūlyti sprendimus, kuriuos riboja tik užsakovo fantazija. Tikslumą gali pasiekti iki 0,2 milimetrų, o į elektroninį pasaulį gali perkelti visą Vilnių ir nustebinti galimybėmis patį pažangiausią užsakovą.

Daugiau informacijos: http://limap.lt 

Apie įmonę

UAB „Saulės grąža“ užsiima saulės energetikos plėtra Lietuvoje bei užsienyje, vysto inovatyvius saulės energijos produktus, pritaikomus tiek pramonėje, tiek namų ūkiuose. Įmonė teikia dokumentų tvarkymo, projektavimo, jėgainės montavimo, periodinio produktyvumo monitoringo ar jėgainės priežiūros paslaugas.

Daugiau informacijos: http://saulesgraza.lt

Apie įmonę

UAB „Monospektra“ yra specializuota mokslinės ir industrinės įrangos tiekėja Baltijos šalyse. Įmonė gali suprojektuoti tiek paprastą laboratorinę įrangą, tiek vienetines mokslinių tyrimų sistemas ar moderniausias, pilnai automatizuotas analitines sistemas. 

Daugiau informacijos: http://www.monospektra.com

Apie įmonę

„NectarSun“ – šilumos valdiklis – alternatyvus vandens šildymo būdas, naudojantis saulės baterijų generuojamą elektrą.

Daugiau informacijos: www.nectarsun.com

Apie įmonę

„Moreos“ įmonių grupė teikia pigių tarptautinių pokalbių paslaugas. „MoreMins“ yra programėlė, kurią parsisiuntus į savo išmanųjį telefoną, galima skambinti tiesiai į užsienio mobilųjį arba laidinį telefoną be interneto. Programėle gali naudotis visų mobiliųjų operatorių klientai.

Daugiau informacijos: https://www.moremins.com

Apie įmonę

UAB „Click2Sell“ – licencijuota mokėjimo įstaiga, reguliuojama Lietuvos banko ir veikianti visoje Europos Sąjungoje. Įmonė teikia ir vysto lengvai įdiegiamą „Virtualaus mokėjimo kortelių skaitytuvo“ paslaugą, kurios dėka galima saugiai ir efektyviai priimti mokėjimus debeto ir kredito kortelėmis internetu iš viso pasaulio. Paslaugą teikia elektroninės komercijos verslams Lietuvoje ir Europos Sąjungoje.

Daugiau informacijos: https://cardinity.com

Apie įmonę

„PandaConnect Group“ – unikalias paslaugas teikianti Danijoje pagrindinę būstinę turinti įmonė. „PandaConnect“ teikia vertybinių popierių portfelių administravimo paslaugas Skandinavijos ir Didžiosios Britanijos klientams. Unikali programinė įranga ir darbuotojų profesionalumas leidžia klientams paprastai pažvelgti į sudėtingą finansų rinkų pasaulį ir priimti teisingus sprendimus.

Daugiau informacijos: http://www.pandaconnect.com

Apie įmonę
„CodeAcademy“ – antrus metus IT specialistus ruošianti akademija. Akademijoje dirba apie 30 žmonių – dėstytojų, dizainerių, programuotojų, administratorių ir koordinatorių. „CodeAcademy“ kursų programas kuria geriausi vietos specialistai – programuotojai bei dizaineriai, per ilgus praktikos metus sukaupę solidžią patirtį savo srityje. Kompetentingi dėstytojai, naujausia įranga bei diferencijuotos aukšto lygio programos yra tai, ko reikia sėkmingam karjeros startui. Akademija kviečia mokytis skirtingų programavimo kalbų – PHP, Java, HTML, CSS, JavaScript, Web dizaino bei Cyber Security (liet. kibernetinio saugumo) paslapčių.

„CodeAcademy Kids“ – moksleivių programavimo akademija. Moksleiviai mokosi plačiausiai naudojamų programavimo kalbų bei grafinio dizaino pagrindų. Galima rinktis iš keturių programų – kompiuterinių žaidimų dizainas, internetinių svetainių kūrimas, mobilių aplikacijų kūrimas ir prekinio ženklo kūrimas. Visos programos yra orientuotos į asmeninių moksleivių projektų vystymą.

 

Daugiau informacijos: www.codeacademy.lt 
Apie įmonę

UAB „Projectum“ – elektrotechnikos ir silpnų srovių sistemų plėtros ir  projektavimo paslaugas teikianti įmonė. UAB „Projectum“ rengia techninius ir darbo projektus bei atlieka projektų vykdymo priežiūros darbus, teikia inžinerines ir technines konsultacijas. Įmonė projektuoja visas kabelines sistemas įvairios paskirties naujos statybos, rekonstruojamiems ar remontuojamiems pastatams.

Daugiau informacijos: http://www.projectum.lt

Apie įmonę

UAB „Geotechnikos grupė II“ veikia civilinės inžinerijos srityje, o jos veikla susijusi su grunto bei pastatų pamatų, pastatų avarijų tyrimais bei ekspertizėmis, statinių pamatų projektavimu ir jų įrengimu. Įmonė veikia Lietuvoje, Latvijoje, Baltarusijoje, Rusijos Kaliningrado srityje.

Daugiau informacijos: http://www.geotechnika.lt

Apie įmonę

UAB „GeoFirma“ –  profesionali inžinerinių tyrimų bendrovė, atliekanti inžinerinius geologinius, geotechninius, ekogeologinius tyrimus, geotechninį monitoringą, konsultuojanti pamatų bei pagrindų paruošimo, įrengimo klausimais.

Daugiau informacijos: http://www.geofirma.lt

Apie įmonę

„Pepi Play“  — žaidimų studija, kurianti vaikams programėles, kurios skatina kūrybiškumą, supažindina su aplinka ir lavina. „Pepi Play“ tiki, kad vaikai efektyviau mokosi, kai daro tai, ką mėgsta labiausiai: žaidžia, tyrinėja, juokauja. „Pepi Play“ programėles atsisiuntė daugiau kaip 11 mln. vartotojų visame pasaulyje! Žaidimai naudojami JAV ir Didžiosios Britanijos darželiuose ir yra rekomenduojami mokytojų ir nuomonės lyderių visame pasaulyje.

Daugiau informacijos: http://www.pepiplay.com

Apie įmonę

„Inovatyvūs projektavimo sprendimai“ teikia projekto valdymo, pastato konstrukcijų projektavimo ir konsultavimo paslaugas, taikant šiuolaikiškas technologijas. Pastatų projektavimas vykdomas statinio informacinio modeliavimo (BIM) aplinkoje.

Daugiau informacijos: https://ipsec.lt

 

Apie įmonę

UAB „Incora“ projektuoja ir stato modernius, energetiškai efektyvius ir aplinką tausojančius namus.

Daugiau informacijos: http://www.incora.lt

Apie įmonę

„Pharmhouse“ teikia profesionalias farmacijos, specialiosios paskirties vaistų, sveikatos priežiūros ir receptinių gaminių komercializavimo, plėtros ir platinimo paslaugas.

Daugiau informacijos: http://www.pharmhouse.lt 

Apie įmonę

UAB „Agile Tech“ kuria skaitmeninės rinkodaros kampanijų automatiniam optimizavimui skirtas technologijas ir įrankius.

Daugiau informacijos: https://www.agiletech.biz

Apie įmonę

„OrtoGrupė“ veikla – inovatyvių ir pažangių sprendimų pritaikymas kasdieninėje medicinoje. Įmonė Lietuvos ir užsienio gydymo įstaigoms tiekia pažangiausias chirurgijos priemones ir technologijas taikomas ortopedijoje, traumatologijoje, neurochirurgijoje bei sporto medicinoje.     

Apie įmonę

„STRATO HOMES“ – giliųjų technologijų įmonių grupė, diegianti naujoves statybų pramonėje. „STRATO HOMES“ kartu su inžinierių, konstruktorių, medžiagotyros specialistų komanda kuria tvarius ir energetiškai efektyvius namus ateities kartoms. Įmonės mokslinių tyrimų ir plėtros komanda kuria naujoves statybinių medžiagų, konstrukcinio projektavimo, didelio mastelio 3D spausdinimo ir IT sprendimų skirtų modulinių namų gamybos efektyvinimui srityse. Naujoje modulinių namų gamyboje „STRATO HOMES“ vadovaujasi, tvarumo, energinio efektyvumo, žiedinės ekonomikos principais.

Daugiau informacijos: http://strato.homes  

Apie įmonę

„In Ace“ įmonę sudaro architektai, konstruktoriai ir inžinieriai. „In Ace“ projektuoja gelžbetonines, plienines, medines, mūrines ir kompozicines konstrukcijas bei visas šiuolaikines statinio inžinerines sistemas. 

Daugiau informacijos: https://www.inace.lt

Apie įmonę

UAB „ECM studija“ užsiima specializuotos programinės įrangos kūrimu. Įmonė kuria intraneto, ekstraneto, interneto sprendimus, teikia veiklos procesų automatizavimo bei mobiliųjų aplikacijų kūrimo paslaugas.

Apie įmonę

„ILT Baltic“ vienija įmones, teikiančias kėlimo sprendimus ir paslaugas, atlieka projektavimo darbus bei projektuoja birių krovinių perkrovimą.

Apie įmonę

„Cyber POD“ įmonė vysto elektronikos prietaisų 3D spausdinimo technologijas, kurios pagreitintų sudėtingų elektronikos sistemų gamybą, bei kuria specializuotą spausdinimo įrangą šių technologijų taikymui.

Daugiau informacijos: http://cyberpod.io

Apie įmonę

Web agentūra „Webstrum“ kuria, programuoja ir paleidžia skaitmeninius produktus. Įmonės veiklos sritys: interneto svetainių kūrimas; kiti programavimo sprendimai; dizaino darbai; svetainių priežiūra; SEO analizė, strategija; išorinis bei vidinis SEO.

Daugiau informacijos: https://webstrum.com

Apie įmonę

„Office System“ užtikrina prekių, reikalingų darbe, tiekimą iš vienų rankų. Organizacijos tikslas nuosekliai augti, keistis kartu su dinamišku rytojaus verslu. 

Daugiau informacijos: http://www.officesystem.lt

Apie įmonę

„Volatile Technologies LT“ vysto elektroninės uoslės technologiją. Šis maisto pramonei skirtas psrendimas leis užtikrinti aukštą produkcijos kokybę ir turėtų pakeisti šiuo metu naudojamus profesionalius degustatorius bei chemijos laboratorijas.

Daugiau informacijos: https://volatile.ai

Apie įmonę

„PaulaiTech“ įmonė kuria mokomąją programėlę vaikams, kuri padės juos mokyti tiksliųjų bei gamtos mokslų disciplinų. Ilgainiui šiuo sprendimu tikimasi paskatinti vaikus rinktis su technologijomis susijusias studijas bei profesijas.

Daugiau informacijos: https://paulai.tech

Apie įmonę

„Media Press Baltic“ plėtoja televizijos programos duomenų apdorojimo paslaugas. Įmonė tinkamu užsakovui formatu teikia detalią, aiškią, kokybišką, nuolat atnaujinamą skirtingų televizijos kanalų programą. 

Daugiau informacijos: https://media-press.tv
 
Apie įmonę

UAB „Sentilion“ veikia atsinaujinančios energetikos srityje. Pagrindinė įmonės veikla – aukštos kokybės produkcijos tiekimas ir priežiūra, prisidedant prie tvarios aplinkos kūrimo ir skatinimo naudoti natūralius išteklius iš neišsenkančių šaltinių.

Apie įmonę

„Umina LT“, MB (Lietuva) ir „Umina OÜ“ (Estija) yra įmonių grupė, kuri specializuojasi IT verslo sistemų diegime. Kaip IT užsakomųjų paslaugų įmonė įgijo neįkainojamos patirties valdant įvairius IT verslo įrankius ir įveikiant daugelį iššūkių juos įgyvendinant. Tai įmonę paskatino tapti „Odoo“ oficialiu partneriu. „Odoo“ yra viena iš novatoriškiausių IT verslo sistemų, leidžianti užtikrinti geriausią Jūsų pinigų vertę.

Mūsų paslaugos apima:

  • „Odoo“ konsultacijos / integravimas / palaikymas
  • IT užsakomosios paslaugos
  • PrivacyTech
Apie įmonę

UAB „CasZyme“ yra prof. V. Šikšnio kartu su kolegomis Dr. G. Gasiūnu ir Dr. M. Paule įkurtas CRISPR-Cas genomo redagavimo technologiją komercializuojantis startuolis. Įmonės siekis – pristatyti naujausiais ir aukščiausios kokybės tyrimais pagrįstus išradimus CRISPR molekulinių įrankių srityje. Bendrovė taip pat toliau plėtoja CRISPR technologiją ir ieško naujų Cas baltymų, kurie galėtų būti naudojami kaip naujos kartos molekuliniai įrankiai genomų redagavimui. Panaudojant Cas9 baltymą CRISPR-Cas technologija leidžia kur kas paprasčiau ir greičiau nei iki šiol redaguoti DNR. Pritaikius šią technologiją, galima gydyti genetines ligas bei vėžį, išvesti naujų, atsparesnių ligoms augalų rūšių ir gyvūnų veislių. CRISPR- Cas technologija ypatinga, nes leidžia kur kas paprasčiau ir greičiau nei iki šiol redaguoti DNR – tai yra iškirpti nereikalingas jos dalis ir įklijuoti naujas.

Apie įmonę

UAB „Find My Lawyer“ yra teisinių technologijų (angl. legal tech) startuolis, kuriantis teisininkų paieškos internetinę platformą geriteisininkai.lt, kurioje bus galima patogiai susirasti reikalingos kvalifikacijos advokatą, notarą, antstolį ar nelicencijuotą teisininką, susitarti dėl jo teikiamų paslaugų sąlygų, nuotoliniu būdu gauti pirminę konsultaciją ar įsigyti kitas teisines paslaugas.

Apie įmonę

„Littelfuse“ (NASDAQ:LFUS) yra JAV kapitalo įmonė, kuri projektuoja ir gamina komponentus, naudojamus itin plataus spektro produktų gamyboje – nuo kasdien naudojamų buitinės elektronikos prietaisų, iki modernių transporto priemonių ir gamybinės įrangos.

  • Komponentų projektavimas Kaune
  • Komponentų gamyba Kaune
  • Komponentai produktų gamybai Kaune
  • Komponentai modernių transporto priemonių gamybai
  • Jutikliai, įvairių jutiklių lengviesiems automobiliams ir sunkvežimiams gamyba Kaune
  • Komponentai didžiausiems automobilių gamintojams visame pasaulyje

„Littelfuse“ įmonėje Kaune darbuotojai kuria bei gamina įvairius jutiklius ir jų komponentus didžiausiems automobilių gamintojams visame pasaulyje.

„Littelfuse“ centrinė būstinė yra įsikūrusi Čikagoje, Ilinojaus valstijoje (JAV). Jos šaknys siekia 1927 m. Bendrovėje dirba apie 11 tūkst. darbuotojų visame pasaulyje. 2019 m. „Littelfuse“ korporacijos metiniai pardavimai siekė 1,5 milijardo JAV dolerių. Lietuvoje bendrovė veikia nuo 2012 metų.

Apie įmonę
„Diodela“ – lazerinių sprendimų, skirtų pramonei, kūrėja. „Diodela“
buvo įkurta kaip Fizinių ir Technologijos Mokslų centro (FTMC)
atžalinė įmonė (angl. spin-off). Naudojant FTMC išskirtinai
įmonei sukurtas ir licencijuotas technologijas, „Diodela“ gamina
industrines lazerines sistemas, skirtas lazeriniam suvirinimui, valymui
ir kitų rūšių medžiagų apdirbimams.
Apie įmonę

„XRental“ – visa apimanti nuomos platforma (P2P arba žmonės-žmonėms principu veikianti tarpusavio skolinimo platforma) bei B2B (verslas-verslui) sprendimas, įtraukiantis automobilius, paspirtukus, būstus ir kita.  Įmonės B2B SaaS nuomos/rezervacijos programinė įranga – galingas rinkodaros inžinerijos (angl. growth hacking) įrankis, skirtas mobilumo ir apgyvendinimo srityse veikiantiems verslams. Įmonės kodas pritaikyas „WordPress“ turinio valdymo sistemai, kurią naudoja dauguma pasaulio mažų ir vidutinio dydžio įmonių ir kuria yra paremta apie 40 proc. viso pasaulio interneto svetainių. Įmonė taip pat parduoda savo nuomos/rezervacijos įskiepius „Envato“ platformoje. 

Alumni:
Wilibox
bored-panda
Deeper
visma
Megodata
integrated optics
devices
code-agency
kvalitetas
20170927105556_lekste_logo_horizontalus_RGB_black
osos
price-on
Teltonika-logotipas