Bendruomenė

Apie įmonę

„Baltic Sandbox Ventures” yra ankstyvosios stadijos rizikos kapitalo rizikos ir akceleravimo fondas, siekiantis plėtoti Baltijos regiono giliųjų technologijų ir gyvybės mokslų ekosistemą. Daugiausia dėmesio skiriame ankstyvosios stadijos asmenims ir komandoms, vykdantiems mokslinius tyrimus ir taikomąją veiklą bei siekiantiems spręsti sudėtingus techninius uždavinius, turinčius didelį komercinio pritaikymo potencialą.

Daugiau informacijos: http://balticsandbox.ventures

Apie įmonę

„Vos prieš mėnesį visa Vinkenhaus komanda persikėlė į naujas, šviesias patalpas Saulėtekio slėnio mokslo ir technologijų  parke. Esame stipri 7 žmonių komanda, kuriems vienodai rūpi galutinis bendrovės rezultatas.“

Komandos misija — kurti namus, kurie išsiskiria savo modernia estetika ir kuriuose lengva kurti svajonių gyvenimą naujakuriams. Sukaupta didelė patirtis leidžia jiems priimti originalius sprendimus ir taip išpildyti kiekvieno kliento lūkesčius.

Vinkehaus nuolat seka statybų inovacijas, dirba su specialistais, užtikrinančiais tinkamiausią būsto konceptą ir techninius sprendimus.

Jų tikslas — suteikti išskirtinį dėmesį kiekvienam, planuojančiam įsigyti būstą ir padėti atrasti tinkamiausio būsto variantus, įgyvendinti ambicingus projektus ir pastatyti tokius namus, kuriuose norėtųsi būti ir kurti.

„Nesvarbu — tai kliento pirmieji nuosavi namai ar erdvesnis būstas naujam gyvenimo etapui. Norėdami užtikrinti aukštus kokybės standartus klietui, pirmiausia juos taikome patys sau.“

Daugiau informacijos: http://vinkehaus.com 

Apie įmonę

SIŲSK24.lt vysto inovatyvią siuntų gabenimo sistemą, leidžiančią įmonėms ir e-komercijos dalyviams lengvai integruotis su kitomis užsienio platformomis, kaip: Ebay, Etsy, Shopify ir daugybe kitų.  Įmonė taip pat teikia siuntų gabenimo paslaugas po visą pasaulį ir šiuo metu turi didžiausią kurjerių paslaugų pasirinkimą Lietuvoje.  

Daugiau informacijos: https://www.siusk24.lt/verslui

Apie įmonę

Stuart Energy yra clean-tech srities startuolis, kuriantis EV įkrovimo stoteles ir jų valdymo sprendimus. Savo kelią pradėdami nuo sprendimų elektromobiliams, ateityje numatome kurti energijos valdymo sprendimus jungiančius EV, PV ir baterijas. Siekiame, kad vartotojas pasirinkęs STUART žinotų, jog naudoja pigiausią ir ekologiškiausią elektros energiją.

Daugiau informacijos: www.stuart.energy

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/28541833

Apie įmonę

Oxipit, UAB plėtoja dirbtinio intelekto sprendimus. „Oxipit“ kuria medicininių vaizdų apdorojimo produktus ir padeda kitoms įmonėms taikyti giliojo mokymo technologijas ir dirbtinius neuroninius tinklus įvairiems uždaviniams, ypač susijusiems su vaizdine medžiaga, spręsti.

Daugiau informacijos: https://www.oxipit.ai/

Apie įmonę

Asociacija „Žinių ekonomikos forumas“ vienija verslo, mokslo bei pilietiškos visuomenės lyderius ir atlieka itin svarbų vaidmenį kuriant žiniomis ir kūrybingumu grįstą konkurencingą valstybę. Forumas yra atviras visoms idėjoms, kurios skatina prioritetinės Lietuvos srities – žinių ekonomikos – augimą, ir kviečia visuomenę kartu kurti modernesnę, šiuolaikinėmis technologijomis bei žiniomis grįstą šalies ateitį.

Daugiau informacijos: http://www.zef.lt

Apie įmonę

UAB „Monimoto“ kuria išmaniąją signalizaciją motociklams, automobiliams ir kitam brangiam turtui apsaugoti. 

Daugiau informacijos: https://monimoto.com

Apie įmonę

UAB „Inovatyvių procesų sprendimai“ – inžinerinė įmonė, veikianti naujųjų technologijų vystymo ir diegimo srityje. Šiuo metu įmonė rinkoje diegia unikalią sistemą dirbkblaivus.lt, skirtą srautinei ir reguliariai darbuotojų blaivumo bei darbo laiko patikrai, vykdomai automatizuotai, be papildomo kontrolės personalo.

Daugiau informacijos: http://dirbkblaivus.lt

Apie įmonę

UAB „CircleTEK solutions“ – inovatyvias paslaugas vystanti įmonė. Jos kuriami sprendimai apjungia daiktų interneto, debesų kompiuterijos, biometrijos ir išmaniosios inžinerijos „know-how“. Kuriami produktai yra skirti valstybės institucijų, verslo įmonių bei atskirų visuomenės segmentų poreikiams tenkinti. Pagrindinis įmonės kuriamas produktas – dirbkblaivus.lt

Apie įmonę

UAB „Aldrea“ kuria unikalią konstravimo sistemą „Totem“. „Totem“ siekia, kad kiekvienas galėtų lengvai sukonstruoti, suprogramuoti ir įgalinti veikti net ir sudėtingiausius robotikos modelius.

Daugiau informacijos: https://totemmaker.net  

Apie įmonę

UAB „LiMAP“ valdo pažangiausias civilines matavimų technologijas pasaulyje. Įmonė veikloje naudoja unikalias ir išskirtines 3D duomenų valdymo programas. Inžineriniuose tyrinėjimuose ir matavimuose gali pasiūlyti sprendimus, kuriuos riboja tik užsakovo fantazija. Tikslumą gali pasiekti iki 0,2 milimetrų, o į elektroninį pasaulį gali perkelti visą Vilnių ir nustebinti galimybėmis patį pažangiausią užsakovą.

Daugiau informacijos: http://limap.lt 

Apie įmonę

UAB „Saulės grąža“ užsiima saulės energetikos plėtra Lietuvoje bei užsienyje, vysto inovatyvius saulės energijos produktus, pritaikomus tiek pramonėje, tiek namų ūkiuose. Įmonė teikia dokumentų tvarkymo, projektavimo, jėgainės montavimo, periodinio produktyvumo monitoringo ar jėgainės priežiūros paslaugas.

Daugiau informacijos: http://saulesgraza.lt

Apie įmonę

UAB „Monospektra“ yra specializuota mokslinės ir industrinės įrangos tiekėja Baltijos šalyse. Įmonė gali suprojektuoti tiek paprastą laboratorinę įrangą, tiek vienetines mokslinių tyrimų sistemas ar moderniausias, pilnai automatizuotas analitines sistemas. 

Daugiau informacijos: http://www.monospektra.com

Apie įmonę

„NectarSun“ – šilumos valdiklis – alternatyvus vandens šildymo būdas, naudojantis saulės baterijų generuojamą elektrą.

Daugiau informacijos: www.nectarsun.com

Apie įmonę

„Moreos“ įmonių grupė teikia pigių tarptautinių pokalbių paslaugas. „MoreMins“ yra programėlė, kurią parsisiuntus į savo išmanųjį telefoną, galima skambinti tiesiai į užsienio mobilųjį arba laidinį telefoną be interneto. Programėle gali naudotis visų mobiliųjų operatorių klientai.

Daugiau informacijos: https://www.moremins.com

Apie įmonę

„PandaConnect Group“ – unikalias paslaugas teikianti Danijoje pagrindinę būstinę turinti įmonė. „PandaConnect“ teikia vertybinių popierių portfelių administravimo paslaugas Skandinavijos ir Didžiosios Britanijos klientams. Unikali programinė įranga ir darbuotojų profesionalumas leidžia klientams paprastai pažvelgti į sudėtingą finansų rinkų pasaulį ir priimti teisingus sprendimus.

Daugiau informacijos: http://www.pandaconnect.com

Apie įmonę
„CodeAcademy“ – antrus metus IT specialistus ruošianti akademija. Akademijoje dirba apie 30 žmonių – dėstytojų, dizainerių, programuotojų, administratorių ir koordinatorių. „CodeAcademy“ kursų programas kuria geriausi vietos specialistai – programuotojai bei dizaineriai, per ilgus praktikos metus sukaupę solidžią patirtį savo srityje. Kompetentingi dėstytojai, naujausia įranga bei diferencijuotos aukšto lygio programos yra tai, ko reikia sėkmingam karjeros startui. Akademija kviečia mokytis skirtingų programavimo kalbų – PHP, Java, HTML, CSS, JavaScript, Web dizaino bei Cyber Security (liet. kibernetinio saugumo) paslapčių.

„CodeAcademy Kids“ – moksleivių programavimo akademija. Moksleiviai mokosi plačiausiai naudojamų programavimo kalbų bei grafinio dizaino pagrindų. Galima rinktis iš keturių programų – kompiuterinių žaidimų dizainas, internetinių svetainių kūrimas, mobilių aplikacijų kūrimas ir prekinio ženklo kūrimas. Visos programos yra orientuotos į asmeninių moksleivių projektų vystymą.

 

Daugiau informacijos: www.codeacademy.lt 
Apie įmonę

UAB „Projectum“ – elektrotechnikos ir silpnų srovių sistemų plėtros ir  projektavimo paslaugas teikianti įmonė. UAB „Projectum“ rengia techninius ir darbo projektus bei atlieka projektų vykdymo priežiūros darbus, teikia inžinerines ir technines konsultacijas. Įmonė projektuoja visas kabelines sistemas įvairios paskirties naujos statybos, rekonstruojamiems ar remontuojamiems pastatams.

Daugiau informacijos: http://www.projectum.lt

Apie įmonę

UAB „Geotechnikos grupė II“ veikia civilinės inžinerijos srityje, o jos veikla susijusi su grunto bei pastatų pamatų, pastatų avarijų tyrimais bei ekspertizėmis, statinių pamatų projektavimu ir jų įrengimu. Įmonė veikia Lietuvoje, Latvijoje, Baltarusijoje, Rusijos Kaliningrado srityje.

Daugiau informacijos: http://www.geotechnika.lt

Apie įmonę

UAB „GeoFirma“ –  profesionali inžinerinių tyrimų bendrovė, atliekanti inžinerinius geologinius, geotechninius, ekogeologinius tyrimus, geotechninį monitoringą, konsultuojanti pamatų bei pagrindų paruošimo, įrengimo klausimais.

Daugiau informacijos: http://www.geofirma.lt

Apie įmonę

„Inovatyvūs projektavimo sprendimai“ teikia projekto valdymo, pastato konstrukcijų projektavimo ir konsultavimo paslaugas, taikant šiuolaikiškas technologijas. Pastatų projektavimas vykdomas statinio informacinio modeliavimo (BIM) aplinkoje.

Daugiau informacijos: https://ipsec.lt

 

Apie įmonę

UAB „Incora“ projektuoja ir stato modernius, energetiškai efektyvius ir aplinką tausojančius namus.

Daugiau informacijos: http://www.incora.lt

Apie įmonę

„Pharmhouse“ teikia profesionalias farmacijos, specialiosios paskirties vaistų, sveikatos priežiūros ir receptinių gaminių komercializavimo, plėtros ir platinimo paslaugas.

Daugiau informacijos: http://www.pharmhouse.lt 

Apie įmonę

„OrtoGrupė“ veikla – inovatyvių ir pažangių sprendimų pritaikymas kasdieninėje medicinoje. Įmonė Lietuvos ir užsienio gydymo įstaigoms tiekia pažangiausias chirurgijos priemones ir technologijas taikomas ortopedijoje, traumatologijoje, neurochirurgijoje bei sporto medicinoje.     

Apie įmonę

„In Ace“ įmonę sudaro architektai, konstruktoriai ir inžinieriai. „In Ace“ projektuoja gelžbetonines, plienines, medines, mūrines ir kompozicines konstrukcijas bei visas šiuolaikines statinio inžinerines sistemas. 

Daugiau informacijos: https://www.inace.lt

Apie įmonę

UAB „ECM studija“ užsiima specializuotos programinės įrangos kūrimu. Įmonė kuria intraneto, ekstraneto, interneto sprendimus, teikia veiklos procesų automatizavimo bei mobiliųjų aplikacijų kūrimo paslaugas.

Apie įmonę

„ILT Baltic“ vienija įmones, teikiančias kėlimo sprendimus ir paslaugas, atlieka projektavimo darbus bei projektuoja birių krovinių perkrovimą.

Apie įmonę

„Cyber POD“ įmonė vysto elektronikos prietaisų 3D spausdinimo technologijas, kurios pagreitintų sudėtingų elektronikos sistemų gamybą, bei kuria specializuotą spausdinimo įrangą šių technologijų taikymui.

Daugiau informacijos: http://cyberpod.io

Apie įmonę

Web agentūra „Webstrum“ kuria, programuoja ir paleidžia skaitmeninius produktus. Įmonės veiklos sritys: interneto svetainių kūrimas; kiti programavimo sprendimai; dizaino darbai; svetainių priežiūra; SEO analizė, strategija; išorinis bei vidinis SEO.

Daugiau informacijos: https://webstrum.com

Apie įmonę

„Volatile Technologies LT“ vysto elektroninės uoslės technologiją. Šis maisto pramonei skirtas sprendimas leis užtikrinti aukštą produkcijos kokybę ir turėtų pakeisti šiuo metu naudojamus profesionalius degustatorius bei chemijos laboratorijas.

Daugiau informacijos: https://volatile.ai

Apie įmonę

„PaulaiTech“ įmonė kuria mokomąją programėlę vaikams, kuri padės juos mokyti tiksliųjų bei gamtos mokslų disciplinų. Ilgainiui šiuo sprendimu tikimasi paskatinti vaikus rinktis su technologijomis susijusias studijas bei profesijas.

Daugiau informacijos: https://paulai.tech

Apie įmonę

„Media Press Baltic“

Įmonė užsiima televizijos programos (EPG) sutvarkymo paslaugomis, o taip pat kuria, renka ir struktūrizuoja išsamią informaciją apie kiekvieną serialą, filmą, TV laidą, radijo transliaciją, kino filmą ar video platformose esantį turinį.
Media Press įmonių grupė – didžiausia pasaulyje Europos pramoginio vaizdo turinio metaduomenų ir technologinių sprendimų teikėja.Paslaugos teikiamos TV operatoriams, VOD paslaugų bibliotekoms, TV transliuotojams, spaudos leidiniams, interneto portalams ir kitoms įmonėms, kurių veikla susijusi su žiniasklaida, rinkotyra ar autorinių teisių priežiūra.
 
Daugiau informacijos: https://media-press.tv
Apie įmonę

UAB „Sentilion“ veikia atsinaujinančios energetikos srityje. Pagrindinė įmonės veikla – aukštos kokybės produkcijos tiekimas ir priežiūra, prisidedant prie tvarios aplinkos kūrimo ir skatinimo naudoti natūralius išteklius iš neišsenkančių šaltinių.

Apie įmonę

„Umina LT“, MB (Lietuva) ir „Umina OÜ“ (Estija) yra įmonių grupė, kuri specializuojasi IT verslo sistemų diegime. Kaip IT užsakomųjų paslaugų įmonė įgijo neįkainojamos patirties valdant įvairius IT verslo įrankius ir įveikiant daugelį iššūkių juos įgyvendinant. Tai įmonę paskatino tapti „Odoo“ oficialiu partneriu. „Odoo“ yra viena iš novatoriškiausių IT verslo sistemų, leidžianti užtikrinti geriausią Jūsų pinigų vertę.

Mūsų paslaugos apima:

  • „Odoo“ konsultacijos / integravimas / palaikymas
  • IT užsakomosios paslaugos
  • PrivacyTech
Apie įmonę

UAB „Find My Lawyer“ yra teisinių technologijų (angl. legal tech) startuolis, kuriantis teisininkų paieškos internetinę platformą geriteisininkai.lt, kurioje bus galima patogiai susirasti reikalingos kvalifikacijos advokatą, notarą, antstolį ar nelicencijuotą teisininką, susitarti dėl jo teikiamų paslaugų sąlygų, nuotoliniu būdu gauti pirminę konsultaciją ar įsigyti kitas teisines paslaugas.

Apie įmonę

„Littelfuse“ (NASDAQ:LFUS) yra JAV kapitalo įmonė, kuri projektuoja ir gamina komponentus, naudojamus itin plataus spektro produktų gamyboje – nuo kasdien naudojamų buitinės elektronikos prietaisų, iki modernių transporto priemonių ir gamybinės įrangos.

  • Komponentų projektavimas Kaune
  • Komponentų gamyba Kaune
  • Komponentai produktų gamybai Kaune
  • Komponentai modernių transporto priemonių gamybai
  • Jutikliai, įvairių jutiklių lengviesiems automobiliams ir sunkvežimiams gamyba Kaune
  • Komponentai didžiausiems automobilių gamintojams visame pasaulyje

„Littelfuse“ įmonėje Kaune darbuotojai kuria bei gamina įvairius jutiklius ir jų komponentus didžiausiems automobilių gamintojams visame pasaulyje.

„Littelfuse“ centrinė būstinė yra įsikūrusi Čikagoje, Ilinojaus valstijoje (JAV). Jos šaknys siekia 1927 m. Bendrovėje dirba apie 11 tūkst. darbuotojų visame pasaulyje. 2019 m. „Littelfuse“ korporacijos metiniai pardavimai siekė 1,5 milijardo JAV dolerių. Lietuvoje bendrovė veikia nuo 2012 metų.

Apie įmonę
„Diodela“ – lazerinių sprendimų, skirtų pramonei, kūrėja. „Diodela“
buvo įkurta kaip Fizinių ir Technologijos Mokslų centro (FTMC)
atžalinė įmonė (angl. spin-off). Naudojant FTMC išskirtinai
įmonei sukurtas ir licencijuotas technologijas, „Diodela“ gamina
industrines lazerines sistemas, skirtas lazeriniam suvirinimui, valymui
ir kitų rūšių medžiagų apdirbimams.
Apie įmonę

„Traxlo“ užsiima sensorių ir machine learning platformos kūrimu, kuri leidžia prekybos bei logistikos įmonėms tiksliai žinoti kas vyksta jų patalpose, analizuojant darbo technikos bei darbuotojų judėjimą, kuria sensorių sistemą, kuri leidžia patogiai 3D erdvėje tiksliai matyti kas vyksta prekybos salėje ar logistikos sandėlyje.

Apie įmonę

UAB „Beamera“ kuria inovatyvius lazerio pluošto valdymo sprendimus didelės galios pramoninėms lazerinėms sistemoms skirtoms medžiagų mikro apdirbimui. Pirmas produktas yra „ZOOM“ tipo teleskopas, kuris savo savybėmis konkuruoja su fotonikos pramonės lyderių produktais. „Beamera“ taip pat konsultuoja bei kuria sprendimus kitų sektorių įmonėms, kurios siekia efektyviai panaudoti lazerius savo produktuose ar veikloje.

Daugiau informacijos: https://beamera.eu

 

Apie įmonę

Parke veikiantį CERN technologijų verslo inkubatorių papildė startuolis „Delta biosciences“, kurio misija – pagreitinti ankstyvosios stadijos vaistų atradimą, miniatiūrizuojant funkcinius tyrimus ir eksponentiškai išplečiant cheminę erdvę. 

Daugiau informacijos: https://www.deltabiosciences.com/ 

Apie įmonę

UAB „LD4B“ kuria ir gamina šviesolaidinius lazerinius diodus ir fotodiodus, kurie yra naudojami mikrobangų fotonikoje, telekomunikacijose, šviesolaidinėje bandymų įrangoje, biomedicinos diagnostikai ir kt.

Daugiau informacijos: http://ld4b.com/

Apie įmonę

Vital3D Technologies – ambicingus tikslus išsikėlęs bio-fotonikos startuolis, kuriantis įnovatyvius 3D bio-spausdinimo įrankius skirtus gyvybiškai svarbių žmogaus organų auginimui. Kuriamo 3D bio-spausdinuvo technologijos pagrindą sudaro femto-sekundinis lazeris, užtikrinantis tiek aukštą spausdinimo našumą tiek reikalingą tikslumą. Ši perspektyvi technologija sutrumpins laukimo laiką laukiant tinkamų organų transplantacijai ir išgelbės tūkstančius gyvybių.

Daugiau informacijos: http://www.vital3d.eu

Alumni:
CAS_ZYME_Logo_02
Wilibox
bored-panda
Deeper
visma
Megodata
integrated optics
devices
code-agency
Femtika
kvalitetas
osos
price-on
Teltonika-logotipas
Untitled design
eskimi-squarelogo-1600324043450
vugene
Strato_logo_black_300
b-01
pepi
cardinity
Sentiance-Internet of You-transparent