Hakatonas „Hack4Vilnius”

„Hack4Vilnius“ – 4 kartus įvykęs ir jau tradicija tapęs Vilniaus miesto hakatonas, skirtas skatinti inovacijas Vilniaus mieste. Pirmą kartą hakatonas buvo organizuotas 2018 m. spalio 19–21 dienomis. Tęsiant tradicijas, hakatonas organizuojamas kasmet rudenį. 2020 m. dėl pandemijos renginys vyko virtualiai.

„Hack4vilnius“ tikslas – ieškoti idėjų ir sprendimų, padedančių įveikti iššūkius, su kuriais susiduria sostinė, čia veikiantys verslai ir gyvenantys žmonės. Sprendimų ieškoma 4 srityse – sveikas, švarus, išmanus ir darnų judumą užtikrinantis miestas. Į šį renginį kasmet suburiamas didelis skaičius dalyvių, tarp kurių – programuotojai, dizaineriai, verslo vystytojai, įvairių krypčių studentai ar tiesiog noru prisidėti ir kurti spinduliuojantys žmonės. Hakatonas atviras visiems, todėl su tikslu kurti čia susiburia nuo jauniausių iki vyriausių, nuo gyvenančių Lietuvoje iki atvykusių iš įvairiausių kraštų, pavyzdžiui, Kolumbijos, dalyviai. „Hack4Vilnius“ metu dalyvius konsultuoja stipri ekspertų iš įvairių sričių komanda, o įgyti reikiamų žinių ir motyvacijos padeda hakatono metu vykstančios paskaitos bei mokymai. 

„Hack4Vilnius“ organizatoriai: Saulėtekio slėnio mokslo ir technologijų parkas, Vilniaus universitetas, Vilnius Tech ir „Cognizant Technology Solutions Lithuania“.

Daugiau informacijos: