Verslumo skatinimo projektas „Futurepreneurs“

Futurepreneurs logotipas
 
„Futurepreneurs“ tai pirmoji Lietuvoje tvaraus verslumo skatinimo programa, kurią nuo 2017 m. vykdo Saulėtekio slėnio mokslo ir technologijų parkas.
 
Programą sudaro 5 praktinės mokymų sesijos, skirtos supažindinti dalyviams su verslo vystymo pagrindais. Programos metu dalyviai išmoksta savo idėją paversti perspektyviu sprendimu, kurį galima pristatyti potencialiems investuotojams. Sesijose patirtimi dalinasi verslo ekspertai (įmonių vadovai, rizikos kapitalo fondų atstovai), o tarp sesijų dalyviai gali konsultuotis su mentoriais. Norėdami sukurti ir plėtoti (būsimus) startuolius, dalyviai turi koncentruotis į darnaus vystymosi tikslus (SDGs) ir rasti novatorišką sprendimą globalioms problemos. Du mėnesius dalyviai yra mokomi ne tik verslumo, bet ir kaip sukurti į poveikį orientuotą verslą, naudingą aplinkai, visuomenei ir ekonomikai.
 
„Futurepreneurs“ tvaraus verslumo skatinimo programa prasideda vasario mėnesį „Launch day“ (atidarymo) renginiu ir baigiasi balandžio mėnesį „Demo day“ (idėjų pristatymo) renginiu.
 
Projektą Futurepreneurs 2016–2018 m. kofinansavo „Erasmus+“ programa. 

 

Daugiau informacijos: